Doprava a platba

 
Osobní vyzvednutí 0 Kč

Na prodejně v Čelákovicích.

1. Zásilkovna

Zásilkovna garantuje dodání zboží do 24 hodin od odeslání. Stav doručení zásilky lze sledovat na internetu on-line. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o její opětovné doručení.
Zásilkovna má aktuálně 6481 výdejných míst.

Ceny:
  • Česká republika (výdejní místo) 69Kč  – Doručení balíku na Vámi vybrané vydejné místo.
  •  Slovenská republika (výdejní místo) 119Kč  – Doručení balíku na Vámi vybrané vydejné místo.
Informace o platebních metodách

Na prodejně
Hotově
Platba kartou

ComGate

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267